Buggybox – produkt, który skradł nie tylko serca uczestników Rema Days 2019!

//Buggybox – produkt, który skradł nie tylko serca uczestników Rema Days 2019!

Buggybox – produkt, który skradł nie tylko serca uczestników Rema Days 2019!

Trudno o lepsze miejsce na premierę gadżetu promocyjnego niż największe, międzynarodowe targi reklamy i druku w Europie Środkowo-Wschodniej – Rema Days Warsaw. Od lat przyciągające dziesiątki tysięcy osób, są doskonałym miejscem do pozyskania cennych kontaktów biznesowych, ale nie tylko. Dokładnie tam cały świat reklamy i marketingu, a także osoby śledzące najnowsze trendy w branży, mieli okazję zobaczyć coś, czego dotąd jeszcze nie było. Produkt, który na dobre miał zrewolucjonizować proces uczestnictwa w targach, a także sposób promocji samych wystawców. Długie miesiące przygotowywań do tego wydarzenia, wreszcie przyniosły odpowiedź na pytanie, czy wózek targowy znajdzie swoje miejsce na rynku?

Od pomysłu do sukcesu – nie taka krótka historia

Początków wózka reklamowego buggybox, należy szukać w doświadczeniu jego twórców. Długoletnia obecność w branży materiałów reklamowych oraz niezliczona ilość odwiedzonych targów, zrodziła pomysł, którego banalność wprowadziła w zakłopotanie największych specjalistów w dziedzinie promocji. Zaczęło się od koncepcji wózka targowego, stworzonego na wzór walizki z możliwością brandowania całej jego powierzchni. Wózek miał spełniać dwie podstawowe funkcje: zwiedzającym ułatwić gromadzenie materiałów na targach, a wystawcy dać niespotykaną dotąd formę promocji – w postaci mobilnej reklamy jego firmy. Od prostego pomysłu, po wielu testach wytrzymałościowych, kolejnych usprawnieniach, buggybox został zaprezentowany na targach RemaDays szerszej publiczności. I zgodnie z oczekiwaniami, ten niepozorny ale niezwykle funkcjonalny gadżet, został przyjęty z wielkim entuzjazmem i podziwem dla jego prostoty a zarazem praktyczności.

Małe stoisko z dużym potencjałem

Targi RemaDays Warsaw cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Dwie ogromne hale mieszczą setki mniejszych lub większych stoisk, między którymi dziennie przechodzi tysiące osób. Nie da się ukryć, że trzeba zadbać nawet o najmniejsze detale, aby przyciągnąć zainteresowanych właśnie do siebie. Chyba że, prezentuje się produkt, który będzie widoczny wszędzie – nawet poza własnym stoiskiem. Taką właśnie przewagę miał buggybox. Pierwsze zaciekawione osoby, pojawiły się już w pierwszych godzinach od rozpoczęcia targów, a wraz z nimi pierwsze walizki reklamowe buggybox ruszyły w trzydniową, ciągnącą się kilometrami trasę po dwóch wielkich halach. Barwna kolorystyka wózka przyciągała wzrok zwiedzających, a przy stoisku pojawiały się kolejne zaintrygowane osoby. Kolejne godziny i dni targów, to niezliczona ilość ciekawych rozmów, pytań, słów uznania oraz setki rozdanych wózków, których trudno było nie zauważyć w przestrzeni targowej. To wszystko,  utwierdziło pomysłodawców w przekonaniu, że wózek buggybox okazał się być „strzałem w dziesiątkę”.

Konkursy, wyróżnienia i nagrody

Ciekawość, którą rozbudził buggybox, przełożyła się także na pierwsze nagrody. Wózek na targi, dostał wyróżnienie aż w dwóch kategoriach. Pierwsze z nich w kategorii „Produkty promocyjne”, które przyznawane jest przez agencje reklamowe oraz dystrybutorów poprzez głosowanie online tuż przed targami. Kolejnym, równie cennym było wyróżnienie w kategorii „Top Idea”, które buggybox uzyskał dzięki głosom oddanym przez zwiedzających targi RemaDays Warsaw. Warto zaznaczyć, że wyróżnienie to, według zasady, wręczane jest dostawcom, którzy zaprezentują gadżet przemyślany i zaskakujący pod względem użyteczności. Co w ocenie twórców buggybox’a stanowiło niejako zwieńczenie dzieła, ale przede wszystkim chęć dalszego rozwoju tego produktu.

Co dalej po targach?

Niekwestionowany sukces wózka buggybox na targach, rozniósł się szerokim echem w środowisku związanym z reklamą i marketingiem.  Co z kolei, przełożyło się na kilka ciekawych realizacji po RemaDays Warsaw. Dodatkowo, wciąż rosnące zainteresowanie, również wśród zagranicznych kontrahentów, utwierdza nas w przekonaniu, że historia walizki reklamowej buggybox, dopiero się rozpoczyna.

2019-12-04T11:47:16+01:00