Innowacyjny wózek targowy buggybox

//Innowacyjny wózek targowy buggybox

Wartość targów dla sukcesu biznesowego

W dobie wysokiej konkurencyjności w każdej branży współczesnej gospodarki, detale potrafią decydować o decyzjach podejmowanych przez klientów.
Przedsiębiorcy, którzy pozyskują klientów i nawiązują nowe kontakty biznesowe poprzez udział w targach, wiedzą jak wiele czynników jest istotnych dla ich wystawienniczego sukcesu.
Dobrze przygotowane stoisko musi być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim opierać się na czynniku ludzkim, czyli kompetencjach i umiejętnościach interpersonalnych pracowników.
Jeśli potrafimy przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, wzbudzić jego zainteresowanie, to łatwiej nam przejść do rozmów o charakterze biznesowym.

Innowacyjny wózek targowy buggybox

W procesie pozyskiwania klienta warto postawić na czynniki wykraczające poza standardowe procedury. Doświadczenie uczestnictwa w targach po stronnie wystawcy i kontrahenta skłoniło nas do wprowadzenia na rynek rozwiązania, które poprzez swoją prostotę i funkcjonalność generuje pewną nową jakość na stoisku.
Jaka jest częsta bolączka osób odwiedzających targi? Ręce przeciążone materiałami reklamowymi z dziesiątek stoisk!
Jak prosto i skutecznie rozwiązać ten problem? Oferując wózki targowe, które ułatwią poruszanie się po przestrzeni wystawienniczej.
Wyobraźcie sobie, że zamiast wielu toreb i reklamówek, wszystkie foldery i gadżety pakujecie do specjalnie przygotowanego wózka do kolportażu.
Standardowo, kiedy odwiedzicie stanowisko firmy X, Y czy Z, w celu zapoznania się z ofertą, rozmowy z przedstawicielem handlowym i pobrania katalogu, to po kilku takich czynnościach firmy zaczynają się zlewać w jedno.
A co jeśli firma X zapewni wam poziom obsługi porównywalnie dobry do innych, ale w pewnym momencie zostaniecie obdarowani wózkiem targowym?
Wielokrotnie widzieliśmy na twarzach naszych klientów to poczucie zaskoczenia, mieszające się z entuzjazmem i wdzięcznością. W końcu ktoś zamiast kolejnych długopisów i notesów z brandingiem ma wózki targowe dla swoich klientów!

Siła tkwi w prostocie

Buggybox to wózek z nadrukiem reklamowym, wykonany z grubej tektury, którego konstrukcja jest wzmocniona kółkami i podpórkami z tworzyw sztucznych. Pojemny i mobilny wózek targowy łatwo się prowadzi za pomocą ergonomicznej rączki, a ty możesz swobodnie gromadzić kolejne materiały reklamowe i komfortowo poruszać się po obiekcie eventu.
Wózek do kolportażu, który oferujemy jest lekki i wytrzymały. Posiada wymiary umożliwiające zapakowanie katalogów w formacie A4 na płasko i ładowność 12 kilogramów. Dodatkowo, przy rączce znajduje się szeroki wsad, a górna klapa łatwo się otwiera, aby w dowolnej chwili przepakować lub uporządkować materiały.
Wózki targowe, to produkt zapewniający korzyści dla wszystkich stron: wystawca ma narzędzie do wyróżnienia się wśród konkurencji, klient otrzymuje gadżet, który jest funkcjonalnym narzędziem ułatwiającym pokonanie kilometrów hali wystawienniczej.

buggybox – nowy wymiar reklamy w przestrzeni targowej

Wózek targowy buggybox posiada ogromną powierzchnię reklamową, a poprzez zastosowanie nadruku 360° zapewni doskonałą ekspozycję logo bądź grafiki. Tylko wyobraźnia ogranicza sposób wykorzystania powierzchni nadruku i uczynienia z buggyboxa efektownego wózka reklamowego.
Dodatkowym atutem wózka buggybox są korzyści wizerunkowe płynące z posiadania tego gadżetu w ofercie. Ten nowatorski gadżet zmienia jakość uczestnictwa w targach i zapewni każdej firmie pozytywny odbiór ze strony klientów oraz przykuwa uwagę osób postronnych.
Oferujemy pomoc przy projektowaniu, aby klient mógł osiągnąć maksimum korzyści i należycie wyeksponował swoje logo i elementy istotne dla jego marki.

Dlaczego buggybox?

Wózki na targi, potocznie nazywane expobox, to produkt zaliczający się do gadżetów klasy premium. Pod różnymi postaciami można je spotkać na dużych targach, gdzie podczas kilkudniowych eventów są używane jako wózki do kolportażu materiałów ze stoisk wystawienniczych.
W czym tkwi przewaga buggyboxa nad innymi wózkami targowymi typu expo box?
Przede wszystkim buggybox zapewnia niespotykaną dotąd możliwość zadruku całej powierzchni i transformację zwykłego wózka targowego w wózek z nadrukiem reklamowym.
Dodatkowo, buggybox jest produkowany w Polsce, więc termin realizacji zamówienia i proces produkcji podlegają bezpośredniej kontroli, co umożliwia szybką reakcję na potrzeby klienta i ułatwia logistykę.

buggybox powstał z myślą o firmach, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji, wiedząc że drobne różnice decydują o decyzjach podejmowanych przez klientów.

Więcej informacji na stronie: www.buggybox.eu

2019-12-04T11:28:09+01:00